Własny sklep internetowy, dlaczego warto?

Dobry sklep internetowy musi przede wszystkim budzić zaufanie Twojego klienta oraz przyciągać jego uwagę.

Sami też jesteśmy konsumentami, tez dokonujemy zakupów przez Internet – intuicyjna konstrukcja i przejrzysty layout to elementy, które są dla nas wyjątkowo istotne.
Nasza oferta tworzenia sklepów online opiera się głównie na realizacji Twojej wizji z użyciem naszej wiedzy i doświadczenia tak, aby połączyć użyteczność oraz wyobrażenia klienta.

Jaką platformę wybrać dla sklepu online?

Jednym z najważniejszych wyznaczników tego, na jakim systemie zdecydujemy się stworzyć Twój sklep, jest jego przewidywana wielkość. Inne rozwiązanie zaproponujemy dla mniejszych sklepów, do 500 produktów, a inne dla działalności które opierają się np. na strategii dropshippingowej i ich oferta jest już dużo większa. Umiejętne wybranie systemu obsługującego sprzedaż jest pierwszym krokiem do sukcesu, te stosowane przez nas cechują się łatwością w obsłudze i nie będą sprawiały żadnych problemów nawet tym klientom, którzy nie czuję się jeszcze w sieci jak ryba w wodzie ? Stosowane przez nas platformy to między innymi Magento, popularna Prestashop, a także WooCommerce.
  • dobór platformy sprzedażowej w zależności od rozmiaru asortymentu
  • intuicyjna i przejrzysta obsługa systemu
  • najpopularniejesze platformy takie jak Magento, PrestaShop, WooCommerce

Ile kosztuje sklep internetowy?

Jeżeli obawiasz się kosztów związanych ze stworzeniem profesjonalnego sklepu internetowego to chcemy Cię uspokoić. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb optymalizując zakres usług tak, abyś odczuł satysfakcję. Dobrze stworzony sklep online procentuje wraz z upływem czasu. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami stworzonymi na starych systemach za pół ceny. Decyzja o zwierzeniu tego przedsięwzięcia Nam, czyli specjalistom, będzie tą najlepszą!

Skontaktuj się z nami