Pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowie
Pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowie

Pragniesz zwiększyć konwersję w swoim sklepie internetowym lub chcesz wyprzedzić swoją konkurencję? Zatem najwyższe pozycje w Google muszą należeć do Ciebie!

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest tak ważne?

W dzisiejszych czasach bardzo trudno wyobrazić sobie sytuację, w której firma nie posiadałaby strony internetowej czy nie byłaby aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie większość z nas przed dokonaniem decyzji zakupowej szuka informacji na temat danych produktów czy usług w Internecie, dlatego obecność w sieci jest tak istotna zarówno w kwestii pozyskiwania nowych klientów, jak i rozwijana firmy.

guygayguygay.blueguygay

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to szereg działań, które mają na celu osiągnięcie wysokiej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google. Między innymi są to działania z zakresu optymalizacji witryny internetowej, tworzenia i dystrybucji użytecznych treści oraz link buildingu, czyli pozyskiwania linków prowadzących do strony internetowej. Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i wymaga wdrożenia odpowiedniej strategii. Działania muszą być bardzo dobrze przemyślane, efektów nie dostrzeżemy od razu, warto zatem uzbroić się cierpliwość. Nie można traktować pozycjonowania jak jednorazowej reklamy, taka kampania musi być prowadzona regularnie i w odpowiedni sposób, tylko wtedy strona WWW uzyska wysoką pozycję w Google i będzie się na niej utrzymywać.

Witryna przyjazna dla Google. Co to właściwie znaczy?

  • Funkcjonalność – strona internetowa powinna być utrzymana w stylu minimalistycznym: im prostsza, tym lepsza i łatwiejsza w odbiorze. Przeładowanie kolorami czy grafikami będzie działać na jej niekorzyść.
  • Odpowiedni układ strony – strona firmowa musi być czytelna i estetyczna, ale bardzo ważne jest również to, aby była intuicyjna i prosta w obsłudze. Zarówno osoby odwiedzające witrynę, jak i roboty indeksujące powinny bez większych problemów i w krótkim czasie dotrzeć do najważniejszych treści. Odpowiednia architektura witryny jest ważna.
  • Linkowanie wewnętrzne – dzięki niemu można określić przepływ page rank’u pomiędzy poszczególnymi podstronami danego serwisu, linkowanie wewnętrzne pomoże zwiększyć ruch na stronie.
  • Unikalne treści – strona WWW musi mieć wartość estetyczną, ale także merytoryczną, co oznacza odpowiednie treści. Teksty muszą być obszerne, poprawne stylistycznie i gramatycznie, powinny być ciekawe dla odbiorcy. Dobrze jak treści będą posiadać wypunktowania, śródtytuły, akapity, muszą również zawierać odpowiednie słowa kluczowe.

Wzrost liczby potencjalnych klientów to większe zyski.

Firmowej witryny nie należy traktować wyłącznie jak wirtualnej wizytówki, gdzie można zamieścić dane kontaktowe czy opis działalności. Strona WWW pełni dużo ważniejszą rolę, a mianowicie może sprzedawać usługi czy produkty firmy. Nie mniej jednak, aby mogła to robić, trzeba zadbać o to, aby była nowoczesna, funkcjonalna i estetyczna. Kolejna kluczowa sprawa to pozycjonowanie. Większość osób korzystających z Internetu przegląda zazwyczaj tylko dwie lub trzy pierwsze strony wyników wyszukiwania po wpisaniu interesującego ich hasła. Tak, więc im wyżej w wynikach wyszukiwania będzie znajdować się strona WWW, tym większy ruch, co oczywiście przekłada się na zyski.

Pozycjonowanie przynosi nie tylko korzyści finansowe, ale również kreuje wizerunek firmy. Większa widoczność w sieci zapewnia firmie lepszą rozpoznawalność i wzrost zaufania klientów.

Dla kogo takie działania?

Działaniami z zakresu SEO Tarnów powinni zainteresować się przedsiębiorcy, którzy chcą rozwijać swój biznes oraz budować pozytywny wizerunek firmy. Pozycjonowanie pomoże w zwiększeniu ruchu na stronie WWW, pozyskiwaniu nowych klientów oraz wzroście sprzedaży. Jest to również bardzo dobry sposób na zwiększenie rozpoznawalności biznesu oraz budowanie zaufania do marki. Korzyści płynące z wdrożenia takich działań są duże, co ciekawe SEO nie wymaga wcale dużych nakładów finansowych. Kluczowe jest to, aby wybrać specjalistów, którzy znają się na rzeczy, odpowiednio zaplanują poszczególne działania i będą konsekwentnie realizować strategię. Możemy pomóc Ci osiągnąć sukces w biznesie, oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowie, ale nie tylko, działamy na skalę ogólnokrajową. Nasze usługi są kompleksowe, mamy duże doświadczenie w pozycjonowaniu, gwarantujemy, że Twoja witryna będzie w Top 10.

Zleć pozycjonowanie Twojej strony internetowej agencji marketingowej Convertio z Tarnowa!

Nasz zespół specjalistów ds. pozycjonowania uczęszcza w szkoleniach SEO, aby wykorzystując najnowsze technologie skutecznie poprawiać pozycje w Google.

Skontaktuj się z naszą agencją interaktywną, aby poznać szczegóły.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na pozycjonowanie.