Projektuję,

analizuję i …

wdrażam skuteczne strony internetowe

Kamil Marczyński – właściciel agencji marketingowej Convertio, oficjalny partner SalesManago, projektant stron internetowych, wydawca wtyczek i motywów do WordPress. Od 2020 roku właściciel salonu fryzjerskiego w Tarnowie Odnova.

Pomaga małym i średnim firmom rozwinąć marketing, aby osiągnąć coraz większą ilość zapytań ofertowych i klientów. Kamil Marczyński specjalizuje się w tworzeniu magnetycznych stron i sklepów internetowych. Autor bezpłatnych dodatków graficznych i wtyczek do systemu CMS WordPress. Swoje produkty dedykuje przedsiębiorcom, którzy nie posiadają umiejętności technicznych.

Posiłkuje się przy tym m.in. własnym doświadczeniem zdobytym na bazie 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu marketingu oraz wiedzy zdobytej przy współpracy z marketerami tworząc dla nich strony internetowe i inne narzędzia wykorzystywane podczas kampanii reklamowych.

Swoją karierę rozpoczynał jako freelancer rozwijając głównie umiejętności programowania. Większość Jego klientów to osoby, które dzielą się swoją wiedzą przez internet, dlatego w pewnym momencie Kamil Marczyński został ukierunkowany na marketing internetowy. Aktualnie Jego firma dociera do firm w całej Polsce oferując pełne wsparcie w zakresie marketingu internetowego, w tym np. obsługa social media, budowanie bazy mailingowej, opracowywanie modeli i strategii biznesowych, copywriting i inne.

Opinie o współpracy ze mną

Na przełomie lat współpracowałem z wieloma ekspertami i firmami. Oto opinie osób, które przyczyniły się do mojego rozwoju.
Zlecam Kamilowi zrobienie stron typu „landing page”, oraz „sales letter”. To co bardzo mi się podoba, to fakt, że Kamil poza tym, że jest dobrym grafikiem i programistą zna się także na marketingu internetowym i potrafi podpowiedzieć rozwiązania, dzięki którym strona uzyska większą skuteczność np. sprzedażową.

Jeżeli chcesz mieć osobę, na którą naprawdę można liczyć, to śmiało polecam Kamila.

Bartek Popiel

Autor bloga LiczySieWynik.pl

Miałem szczęście współpracować z Kamilem Marczyńskim przy tworzeniu mojego serwisu. Pomimo młodego wieku Kamila czułem, że nad całością przedsięwzięcia czuwa profesjonalista. Wiedza, zaangażowanie, kreatywność wszystko to powoduje, że jego internetowe projekty są wykonywane na wysokim poziomie. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób logicznego myślenia, umiejętność planowania strategii marketingowych i ciągły rozwój osobisty w tematyce e-biznesu. Kamilu jesteś skazany na sukces!

Tomasz Rumiński

Trener Mówców, Lektor

Kamil odpowiadał u nas za tworzenie stron internetowych, które oprócz nowoczesnego, estetycznego wyglądu mają również za zadanie sprzedawać. Dzięki niespotykanemu zestawowi umiejętności Kamila, który łączy w sobie cechy grafika, marketera i programisty, strony które tworzy są skuteczne i stanowią dla nas dużą wartość.

Oprócz tego Kamil jest bardzo otwartym, pozytywnym i pełnym optymizmu człowiekiem. Potrafi pracować w zespole i, co jest również niezwykle cenne, oddaje swoje prace w wyznaczonych terminach

Zdecydowanie polecam Kamila i cenię sobie współpracę z nim.

Marcin Kądziołka

Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. ZloteMysli.pl

Serdecznie zachęcam i polecam współpracę z Kamilem Marczyńskim. Nasza praca zaczęła się od momentu, kiedy musiałam w krótkim czasie sporządzić stronę internetową. Długo się zastanawiałam kogo wybrać, gdyż współpracowałam często z informatykami i wiedziałam, że to nie jest łatwa decyzja. W wyobraźni już widziałam te nieodebrane maile, trudności z kontaktem, bo przecież informatycy to najbardziej zapracowani ludzie świata, tysiące poprawek, jakiś informatyczny żargon i ta nutka wyższości: „Boże, z kim nam przyszło pracować„.

Moje niepokoje związane z brakiem kontaktu były niepotrzebne, gdyż Kamil do mnie dzwonił, a nawet motywował do pracy. Na bieżąco są monitorowane efekty pracy, szybkie zmiany pozwalają uniknąć strat i wdrożyć nowe projekty. Żargon informatyczny? Wszystko rozumiem:) Nutka wyższości? Nie zauważyłam. A najlepszym dowodem na świetnie wykonaną robotę jest mój blog.

Anna Boroń

Konsultant ślubny