getsales

To prawdopodobnie jedno z najbardziej praktycznych szkoleń dla przedsiębiorców

Marketing internetowy od podstaw przekazany prostym językiem

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Podstawy marketingu internetowego dla przedsiębiorców

 • 1

  3 godzinne warsztaty. Połączenie teorii i praktyki

  Szkolenia są prowadzone w cyklach warsztatowo-wykładowych. Praktyczne ćwiczenia pomogą utrwalić wiedzę i nabyć nowe doświadczenia. Warto zabrać ze sobą swojego laptopa, ponieważ opracowujemy strategie do natychmiastowego działania.

 • 2

  Materiały edukacyjne i wsparcie po szkoleniu

  Szkolenie jest dedykowane dla nie technicznych przedsiębiorców. Po szkoleniu wręczymy podręczniki profesjonalnie opracowane pod kątem merytorycznym i graficznym. Materiały i skrypty szkoleniowe będą przypominały Ci o istotnych informacjach usłyszanych podczas eventu.

 • 3

  Marketing internetowy od fundamentów

  W zrozumiały sposób przekażemy wiedzę o marketingu internetowym od podstaw. Od A do Z omawiamy ważne definicje, strategie i historie z rynku. Powrócisz do domu ze świadomością jak działa marketing w internecie i pełną głową nowych pomysłów.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla specjalistów, ekspertów i właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, dlatego każdy z uczestników będzie miał okazję na skorzystanie z indywidualnej oceny swojej sytuacji. Czas spędzony na szkoleniu będzie bogaty we wsparcie i zachętę.

Dla przedsiębiorców nie posiadających umiejętności technicznych, a chcący rozwinąć swoją firmę.

Zdobędziesz rozeznanie jak organizować współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, aby uniknąć wielu problemów. Otrzymasz strategie na rozwój własnej firmy.

Dla pracowników odpowiadających za marketing w firmie.

Podczas wykładów utrwalisz swoją wiedzę w zakresie działania marketingu internetowego. W trakcie przerw i po szkoleniu będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Wyjaśnienie najważniejszych terminów i pojęć stosowanych w marketingu internetowym

Zaczynamy od fundamentów. Ludzkim językiem opowiadam o podstawowych pojęciach i najpopularniejszych narzędziach. Omówimy jak działa marketing internetowy oraz jakie są perspektywy rozwoju na polskim rynku.

Jak ustawić marketing w swojej firmie?

Od A do Z pokazuję model promocji firmy w internecie. Od czego powinieneś zacząć i jak krok po kroku rozwijać firmę, aby promocja stawała się coraz bardziej efektywna?

Automatyzacja marketingu – prosto i skutecznie

Jak przygotować się do promocji firmy w internecie? Jak zautomatyzować swoje działania, aby nie poświęcać na nie dużo swojego cennego czasu?

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na facebooku.

W ramach funkcjonowania grupy na Facebooku możesz liczyć na wsparcie, porady od innych osób naszej społeczności.

Kto prowadzi?

Kamil Marczyński – właściciel Agencji Convertio, oficjalny partner największego na świecie systemu do automatyzacji marketingu SALESmanago, projektant stron internetowych. Współpracował z wieloma firmami szkoleniowymi i jedną z największych Spółek energetycznych w Polsce.

Od ponad 5 lat pracuje z małymi i średnimi firmami. Pomaga im usprawnić ich biznes z perspektywy technicznej. Połączenie wiedzy informatycznej i marketingowej wyróżnia Kamila i pozwala na przekazanie unikalnej wiedzy ludzkim językiem.

partnerzy-salesmanago

Referencje

Przeczytaj opinie innych osób, które współpracują z Kamilem
Paweł Wencel

Właściciel Klubu Inteligencji Finansowej, Trener

To szkolenie jest bardzo wartościowe. Pan Kamil pokazuje właściwą drogę dla „nowo urodzonych„ przedsiębiorców. Przekazuje prostym językiem zagadnienia marketingu internetowego dla małej firmy. Polecam serdecznie.
Beata Dobek

Główna Księgowa

Obserwuję działania Kamila Marczyńskiego od kilku miesięcy i bardzo podoba mi się w jaki sposób on rozwija swoją firmę. Współpraca z nim dodaje mi skrzydeł. Nie znam się na informatyce i marketingu. Mam poczucie, że zawsze wytłumaczy mi to czego nie rozumiem.
Grażyna Wieczorek

Life Coach, Pedagog, Autorka książek dla dzieci i rodziców

Kamil Marczyński posiada dużą wiedzę i potencjał w realizacji swoim planów. Cieszę się, że stanął na mojej drodze. Mam kogoś kto potrafi wykorzystać informatykę i marketing w jednym kierunku. Polecam jego działania!

Gdzie i kiedy?

Nagranie wideo

Dostęp VOD

Otrzymasz oficjalne nagranie wideo bezpośrednio na swój adres email.

Pozostało 44 na 50 miejsc

150zł

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Szkolenie stacjonarce + dostęp video

1 grudnia (sobota)

Hotel Best Western Premiere
ul. Opolska 14A, Kraków

Pozostało 11 na 20 miejsc

150zł

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE